Kontakt

Zakład stolarski w Białce ― DrewMarsz

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy stolarskiej. Gwarantujemy, że współpraca będzie układała się pomyślnie. Zapewniamy terminową realizację zamówień, a także konkurencyjne ceny.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z nasza działalnością, chętnie udzielimy szczegółowych informacji podczas kontaktu telefonicznego. Odpowiemy również na każdą wiadomość e-mail.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

DrewMarsz

Białka 34
34-220 Maków Podhalański
województwo małopolskie

Telefon: 603 152 592
E-mail: grzegorzmarszalek@outlook.com

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu drewmarsz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZAKŁAD STOLARSKI GRZEGORZ MARSZAŁEK,34-220 Maków Podhalański, Białka 34 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem, grzegorzmarszalek@outlook.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny.